Kurumsal Toplantılar

Kurumsal Seyahatler

Konferans ve Seminerler

Lansman ve Tanıtım
Organizasyonları

Konsept Grup Gezileri

HAKKIMIZDA

Duru Group olarak ana faaliyet alanlarımızdan biri olan Duru INCENTIVES ile yurtiçi ve yurtdışı toplantı, seyahat, seminer, kongre, konferans ve fuar organizasyonlarınıza size özel yaratıcı ve yenilikçi çözümlerle hayat vermek için hazırız. 
 
Genç, dinamik ve alanında uzmanlardan kurulu Duru INCENTIVES Ekibimize talebinizi ilettiğiniz andan itibaren ihtiyaçlarınızı belirler; çözüm ortağınız olarak zamanla yarışarak çalışmaya başlarız. 
 
 
Deneyimli ve bir o kadar heyecanlı bir takımız. 
1961 yılından bu yana ulusal ve uluslararası önde gelen birçok firmaya 10.000’in üzerinde organizasyon gerçekleştirmenin kazandırdığı yüksek deneyime sahip olsak da her yeni organizasyonda ilk kez gerçekleştirecekmişcesine aynı heyecanı yaşarız.
 
Her adımda bize güvenebilirsiniz.  
Tam hizmet anlayışımızla Duru Group çatısı altında yarattığımız sinerjik yapı sayesinde organizasyonun her adımını kendi bünyemizde çözeriz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda 1961 Duru Creative Tasarım Ajansımız ile mesajınızı konsepte dönüştürüp en ileri teknoloji ile grafik tasarım, film prodüksiyon ve 3D görselleştirme adımlarını gerçekleştirirken Duru Turizm ekibimizle uçak bileti, konaklama ve transfer işlemlerinizi yaparız. Birçok etkinlik firmasının 3. parti firmalardan destek aldığı bu önemli adımların altına yine kendi içimizdeki Duru Group imzasını atarız.   
 
Başarının ayrıntılarda gizli olduğunu çok iyi biliriz.  
Katılımcı sayısı binleri bulan büyük kongrelerden on kişilik grup toplantılarına kadar şirketi içi ve dışı hedef kitlelere yönelik her boyutta organizasyonunuzu aynı özen ve titizlikle en ince ayrıntısına kadar planlar ve uygularız. 
 
Bütçenize uygun üstün kaliteli hizmet sunarız.  
Günümüz ekonomik koşullarında bütçenin önemli bir kriter olduğu bilinciyle bütçenize en az sizin kadar sahip çıkarken kaliteden asla taviz vermeyiz. Duru Group güvencesiyle siz ve misafirleriniz saygınlığınıza yakışan ilgi ve ayrıcalığı hissedersiniz. 
 
Ve inanıyoruz ki, bilerek ve inanarak gerçeğe dönüştürülen her şey
 başarı ile ödüllendirilecektir...